If you are not redirected automatically, follow the link to example Şeyda Öğretmen GATA'da tedaviye alınsın!

Şeyda Öğretmen GATA'da tedaviye alınsın!

Şeyda Öğretmen'in yeniden öğrencilerine kavuşabilmesi için imzamıza ihtiyacı var. Genel Kurmay söz verdiği halde aylardır GATA’da tedaviye başlanmadı.

Şeyda Öğretmen GATA'da tedaviye alınsın!
Bu içerik 80 kez okundu.

Merhaba. Biz Uludağ Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği bölümü 2010 mezunları olarak, Şeyda Gökçe Bakan adına yazıyoruz. Arkadaşımız Şeyda Gökçe Bakan'ın 8 ay önce Van'da çalıştığı okuldan evine dönerken içinde olduğu aracın karda kayması sonucu yaptıkları kazada boynu kırıldı. Geçirdiği çok sayıda ameliyattan ve aldığı uzun fizik tedaviden sonra şu an tekerlekli sandalyeye oturabilir aşamaya geldi.

 
Yeniden sağlığına kavuşmak için ağrılı ve yorucu tedavilere sabırla katlanıyor. Ancak ilk kaza yaptığı günden beri arayan soran tüm yetkililerin "En geç Mayıs'a kadar alınacaksın" diye söz verdiği GATA tedavisi bir türlü başlamıyor. Devlet sadece ilk 2 ay tedavi masraflarını karşıladığı için şuan İzmit'te özel bir hastanede tedavisine devam ediyor. Oldukça pahalı olan bu merkezin ücretlerini ödemek de Şeyda ve ailesi için gün geçtikçe zorlaşıyor.

Bu tip vakalarda ilk bir yılda uygulanan tedavi çok önemli, bu yüzden ara veremiyorlar. Tek istedikleri kendilerine verilen sözlerin tutulması ve GATA tedavisinin başlaması.

Evinden 1500 km öteye atanıp oradaki çocuklara öğretmenlik yapmak için kar kış demeden yollara düşen Şeyda Öğretmen'i lütfen göz ardı etmeyin!
 
KAMPANYAYA İMZA VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
 
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlerin özür grubu yer değiştirme sonuçları açıklandı
Öğretmenlerin özür grubu yer değiştirme sonuçları açıklandı
Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Yazısı ve Konuların Günlere Dağılımı
Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Yazısı ve Konuların Günlere Dağılımı